Pracownicy z Azji - Bydgoszcz

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników z Azji w Bydgoszczy?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

W naszej agencji pracy, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Azji dla pracodawców w Bydgoszczy i okolicach. Nasza agencja oferuje kompleksową obsługę, zapewniając najwyższą jakość usług rekrutacyjnych, aby spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby w zakresie zatrudnienia pracowników z Azji.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają szerokie doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników z Azji. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług oraz dostęp do najlepszych kandydatów na rynku.

Nasze usługi są skierowane do pracodawców z różnych branż i sektorów, w tym do firm produkcyjnych, logistycznych, gastronomicznych, budowlanych i wielu innych. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat specyfiki rynku pracy w Bydgoszczy, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które pomogą Państwu znaleźć idealnego kandydata na każde stanowisko.

Nasze usługi rekrutacyjne obejmują wiele etapów, począwszy od analizy potrzeb klienta, poprzez poszukiwanie i selekcję odpowiednich kandydatów, aż po koordynację procesu zatrudnienia i zapewnienie wsparcia dla pracowników w trakcie ich zatrudnienia.

Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji, nasz zespół przeprowadza szczegółową analizę potrzeb klienta, w celu zrozumienia wymagań i oczekiwań wobec przyszłego pracownika. Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy profil idealnego kandydata, który będzie odpowiadał Państwa potrzebom.

Następnie przystępujemy do poszukiwania kandydatów, którzy spełniają wymagania i oczekiwania klienta. W tym celu korzystamy z różnych źródeł, w tym z naszej bazy danych, portali rekrutacyjnych oraz agencji partnerskich w Azji. Dzięki temu mamy dostęp do szerokiej puli kandydatów z różnych branż i sektorów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

Po zebraniu odpowiedniej liczby aplikacji, przystępujemy do selekcji kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają wymaganiom klienta. W tym celu przeprowadzamy wstępne rozmowy telefoniczne, a następnie zapraszamy wybrane osoby na spotkanie rekrutacyjne.

Po wyborze odpowiednich kandydatów, pomagamy w organizacji formalności związanych z ich zatrudnieniem. Wspieramy w procesie uzyskania wiz i pozwoleń na pracę oraz organizujemy transport i zakwaterowanie dla pracowników, którzy przyjeżdżają z zagranicy.

Nasza agencja nie kończy swojej pracy na etapie zatrudnienia pracowników. Zapewniamy także wsparcie dla naszych pracowników, aby mogli czuć się dobrze i spełniać swoje obowiązki w pracy. Organizujemy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, pomagamy w rozwiązaniu problemów związanych z zakwaterowaniem i codziennym życiem, a także udzielamy pomocy w przypadku choroby lub innych problemów zdrowotnych.

Nasza agencja pracy jest zawsze gotowa do współpracy z pracodawcami z Bydgoszczy i okolic, którzy poszukują wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników z Azji. Działamy w sposób profesjonalny, skrupulatny i zawsze z pełnym zaangażowaniem, aby spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić jak najlepszą jakość usług.

Jeśli szukają Państwo niezawodnego partnera w dziedzinie rekrutacji pracowników z Azji, zachęcamy do kontaktu z naszą agencją. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, szybką reakcję na potrzeby i profesjonalne doradztwo w zakresie zatrudnienia pracowników z Azji.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy z Azji
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.