Pracownik magazynowy - chłodnia

Numer referencyjny:
00000000H/A
Miasto:
Dąbrowa k. Poznania, Polska
Ważne do:
31-07-2020

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy – chłodnia

Miejsce pracy: Dąbrowa, koło Poznania

Główne obowiązki:

  • kompletacja zamówień
  • sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
  • obsługa skanera
  • przygotowywanie paczek do wysyłki

Oferujemy

  • zmianowy system pracy – obowiązują również zmiany nocne
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę do 10h dziennie
  • stawka: 15,50zł/h netto w godzinach dziennych, 16zł/h netto w godzinach nocnych

Oczekujemy

  • sumienności, zaangażowania oraz chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • książki sanitarno-epidemiologicznej lub orzeczenia o braku salmonelli

Jak aplikować?

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego,

oraz o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych – RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”

Załącz plik

Załącz plik
APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

Oddział w Koszalinie

ul. BoWiD, 75-216 Koszalin