Fileciarz ryb

Numer referencyjny:
0235545H/A
Miasto:
Koszalin, Polska
Ważne do:
15-07-2020

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680), poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: Fileciarz ryb

Obowiązki

  • ręczna i maszynowa obróbka ryb,
  • ościowane,
  • pakowanie,
  • porcjowanie.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowy o Pracę,
  • stawkę 17,50 zł/h brutto z możliwością podwyżki po 3 miesiącach,
  • premię uznaniową.

Oczekujemy

  • pełnej sprawności psychofizycznej,
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz,
  • motywacji do pracy,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • posiadania ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Jak aplikować?

Oferta dotyczy pracy tymczasowej! Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji na adres: emilia@apsprofit.pl.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych – RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”

Załącz plik

Załącz plik
APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

Oddział w Koszalinie

ul. BoWiD, 75-216 Koszalin