Szwaczki z Azji

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Krawcowe i szwaczki z Azji to wyspecjalizowanie mistrzynie w swoim fachu. Na polskim rynku pracy brakuje aktualnie doświadczonych i wykwalifikowanych szwaczek – warto więc postawić na pracownika ze wschodu, który okaże się być niezastąpiony. Są to osoby pracowite i punktualne, w pełni zaangażowane w swoją pracę. Dzięki usługom naszej agencji pracy, pracodawcy bez najmniejszego problemu są w stanie pozyskać rzetelnego i ambitnego pracownika, który przyczyni się do rozwoju firmy.

Szwaczki z Azji – dlaczego warto?

Coraz więcej polskich przedsiębiorstw inwestuje w zatrudnianie pracowników z Azji, w tym z Bangladeszu, Wietnamu, Nepalu i Indii. Firmy są w stanie zapewnić o wiele lepsze warunki pracy i wyższe wynagrodzenie, niż rodzime kraje. Pozyskiwane osoby są solidne i terminowe. Zależy im na utrzymaniu pracy, gdyż dzięki temu zapewniają swoim rodzinom godne warunki życia. Nie trzeba obawiać się o barierę językową – nasz koordynator projektu jest odpowiedzialny za wdrożenie pracowników, a także za obsługę językową. Dzięki temu cały proces może być szybki i sprawny. Firma nie musi się bać również o wszelkie formalności – zajmujemy się całą dokumentacją związaną z zatrudnianiem obcokrajowców. Dbamy o załatwienie niezbędnych zezwoleń i pozostałych spraw urzędowych.

Rekrutacja pracownika z Azji – szwaczki i krawcowe

Oferta naszej agencji pracy kierowana jest do firm, które nie mają czasu lub nie chcą same rekrutować nowych pracowników. Zwłaszcza w przypadku obcokrajowców może być to czasochłonne i wymagać pewnych umiejętności. My działamy kompleksowo – od przeprowadzenia rekrutacji na szwaczkę, zaprezentowanie otrzymanych rezultatów przyszłemu pracodawcy, przez załatwienie wszystkich formalności, aż po nadzorowanie pracy zatrudnionych szwaczek z Azji. Oferujemy zarówno rekrutację do pracy stałej i tymczasowej, jak i okresowy leasing pracowniczy. Zawsze indywidualnie przedstawiamy ofertę, skierowaną wprost pod wymagania naszego klienta. 

Zatrudnienie obcokrajowca z Azji przez agencję pracy

Szwaczki z Azji, które zatrudniamy jako agencja pracy, posiadają zezwolenie na pracę dedykowaną dla danego pracodawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno pracodawca, jak i przyszły pracownik byli zadowoleni ze wszystkich aspektów tej współpracy. Co więcej zatrudnianie za naszym pośrednictwem nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów kadrowo – księgowych. Bez problemu załatwiamy wszelkie formalności i dobieramy konkretnego pracownika tak, aby wpasował się w specyfikę danej firmy. Nasze doświadczenie na rynku bogate jest we współprace z najbardziej wymagającymi przedsiębiorcami w kraju. Jesteśmy więc gotowi do sprowadzenia szwaczek z Azji, które spełnią w pełni Państwa oczekiwania, niezależnie, czy ma to być pracownik tymczasowy czy stały. Zawsze zaczynamy od określenia potrzeb, wymagań i oczekiwań, a dopiero później przystępujemy do działania. Jeśli jako pracodawca szukasz dobrych i rzetelnych pracowników, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, która przyłoży się do rozwoju Twojej firmy.

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl


Szwaczki z Azji
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 104

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.