Pracownicy z Azji - Szczecin

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników z Azji w Szczecinie?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy, która specjalizuje się w pośrednictwie pracy dla pracowników z Azji w Szczecinie. Naszym celem jest pomóc pracodawcom w znalezieniu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z różnych branż, takich jak przemysł, budownictwo, gastronomia czy usługi.

Współpracujemy z licznymi agencjami pośrednictwa pracy z Azji, co pozwala nam na pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku. Nasza agencja dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pracodawcom najlepszą jakość usług i spełnić ich oczekiwania w zakresie zatrudnienia pracowników z Azji.

Oferujemy naszym klientom wiele różnych opcji rekrutacji pracowników. Przede wszystkim, umożliwiamy rekrutację pracowników z Azji poprzez wykorzystanie naszej bazy danych kandydatów. W naszej bazie danych znajduje się wiele wykwalifikowanych pracowników z różnych branż, którzy są gotowi do podjęcia pracy w Szczecinie.

W przypadku braku odpowiednich kandydatów w naszej bazie danych, nasza agencja przeprowadza szeroko zakrojone poszukiwania pracowników na rynku Azji. Wykorzystujemy w tym celu nasze kontakty z agencjami pośrednictwa pracy oraz nasze doświadczenie w rekrutacji pracowników z Azji.

Nasza agencja pracy zapewnia również kompleksową obsługę pracodawców w zakresie zatrudniania pracowników z Azji. Nasz zespół specjalistów zajmuje się przygotowaniem niezbędnych dokumentów, wiz i pozwoleń na pracę dla naszych kandydatów. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na swojej pracy i oszczędzić czas oraz pieniądze.

Pracodawcy, którzy zdecydują się na współpracę z naszą agencją, mają również dostęp do naszej szerokiej bazy danych kandydatów. W naszej bazie danych znajdują się wykwalifikowani pracownicy z różnych branż, którzy są gotowi do podjęcia pracy w Szczecinie. Pracodawcy mogą wybierać spośród wielu kandydatów i znaleźć pracownika, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i wymaganiom.

Oprócz tego, nasza agencja oferuje także usługi doradztwa i konsultingowe dla pracodawców. Nasi specjaliści pomagają pracodawcom w wyborze najlepszych kandydatów oraz w przeprowadzeniu skutecznej rekrutacji pracowników z Azji. Dzięki temu pracodawcy mogą mieć pewność, że zatrudniani przez nich pracownicy będą dobrze dopasowani do wymagań ich firmy.

Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie pracownikom z Azji godziwych warunków pracy i życia w Polsce. Dlatego też, nasza agencja przestrzega wszystkich przepisów i standardów dotyczących zatrudniania pracowników z zagranicy. Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz godne warunki mieszkaniowe i socjalne.

Współpracując z nami, pracodawcy zyskują nie tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z Azji, ale także dostęp do nowych rynków i perspektyw biznesowych. Zatrudnianie pracowników z Azji może pomóc pracodawcom w rozwoju ich działalności i zwiększeniu konkurencyjności na rynku.

W naszej agencji pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby i wymagania pracodawcy oraz dopasować ofertę do jego potrzeb. Nasz zespół specjalistów jest gotowy do pomocy w każdej kwestii związanej z zatrudnianiem pracowników z Azji.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy z Azji
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.