Pracownicy z Azji - Ruda Śląska

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników z Azji w Rudzie Śląskiej?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników z różnych części świata. W ostatnim czasie zauważyliśmy wzrost zainteresowania pracownikami z Azji, którzy chcą pracować w Polsce. Dlatego też postanowiliśmy poszerzyć swoje usługi i pomóc pracodawcom z Rudy Śląskiej w znalezieniu odpowiednich pracowników z tego regionu.

Nasze doświadczenie w rekrutacji pracowników z Azji pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi. Wiemy, jakie są wymagania i oczekiwania pracowników z Azji, a także jak dostosować je do polskiego rynku pracy. Ponadto, nasza agencja posiada szeroką sieć kontaktów i wiedzę na temat legalnych procedur związanych z zatrudnianiem pracowników z Azji w Polsce.

Jeśli szukasz pracowników z Azji, to jesteśmy dla Ciebie idealnym wyborem. Nasze usługi są skierowane do firm, które potrzebują pracowników z różnych dziedzin, w tym przemysłu, budownictwa, gastronomii, opieki nad osobami starszymi oraz innych branż.

Zapewniamy, że nasza agencja będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Posiadamy najlepszych specjalistów, którzy pomogą Ci znaleźć pracowników z Azji spełniających Twoje wymagania. Nasze usługi są skierowane do firm, które potrzebują pracowników z różnych dziedzin, w tym przemysłu, budownictwa, gastronomii, opieki nad osobami starszymi oraz innych branż.

Proces rekrutacji pracowników z Azji zaczyna się od zebrania informacji o potrzebach i wymaganiach klienta. Na podstawie tych informacji nasza agencja rozpoczyna poszukiwania odpowiednich kandydatów w Azji.

Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie wywiadu rekrutacyjnego. Wywiad przeprowadzany jest przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy weryfikują kompetencje i umiejętności kandydata. W trakcie rozmowy wyjaśniane są także kwestie związane z legalnym zatrudnieniem w Polsce, takie jak wymagania dokumentacyjne i warunki pracy.

Po przeprowadzeniu wywiadu rekrutacyjnego wybrani kandydaci są poddawani testom językowym i kwalifikacyjnym, które pozwalają nam ocenić ich umiejętności. Następnie, wybieramy najlepszych kandydatów i przedstawiamy ich klientowi. Jeśli kandydaci zostaną zaakceptowani, pomagamy im w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i organizujemy transport do Polski.

Kiedy pracownicy z Azji przyjeżdżają do Polski, nasza agencja zapewnia im wsparcie i pomoc w zaadaptowaniu się do nowego środowiska. Pomagamy im w znalezieniu mieszkań oraz zapewniamy opiekę w trakcie pierwszych dni w Polsce. Wszystko po to, aby pracownicy czuli się komfortowo i byli w stanie efektywnie pracować dla klienta.

Nasza agencja oferuje także usługi tłumaczeniowe, które pozwalają na efektywną komunikację pomiędzy pracownikami z Azji, a pracodawcą. Zapewniamy tłumaczenia ustne i pisemne, które pozwalają na płynną komunikację bez żadnych przeszkód.

Podsumowując, nasza agencja pracy oferuje pełen zakres usług w zakresie rekrutacji pracowników z Azji dla firm w Rudy Śląskiej. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom znaleźć najlepszych pracowników z Azji i zapewnić im wszystko, co potrzebne do efektywnej pracy w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy z Azji
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.