Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników z Azji w Rudzie Śląskiej?
Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania
E-mail: elena@apsprofit.pl
tel. +48 503 589 200

Jesteśmy agencją pracy z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników z różnych części świata. W ostatnim czasie zauważyliśmy wzrost zainteresowania pracownikami z Azji, którzy chcą pracować w Polsce. Dlatego też postanowiliśmy poszerzyć swoje usługi i pomóc pracodawcom z Rudy Śląskiej w znalezieniu odpowiednich pracowników z tego regionu.
Nasze doświadczenie w rekrutacji pracowników z Azji pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi. Wiemy, jakie są wymagania i oczekiwania pracowników z Azji, a także jak dostosować je do polskiego rynku pracy. Ponadto, nasza agencja posiada szeroką sieć kontaktów i wiedzę na temat legalnych procedur związanych z zatrudnianiem pracowników z Azji w Polsce.
Jeśli szukasz pracowników z Azji, to jesteśmy dla Ciebie idealnym wyborem. Nasze usługi są skierowane do firm, które potrzebują pracowników z różnych dziedzin, w tym przemysłu, budownictwa, gastronomii, opieki nad osobami starszymi oraz innych branż.
Zapewniamy, że nasza agencja będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Posiadamy najlepszych specjalistów, którzy pomogą Ci znaleźć pracowników z Azji spełniających Twoje wymagania. Nasze usługi są skierowane do firm, które potrzebują pracowników z różnych dziedzin, w tym przemysłu, budownictwa, gastronomii, opieki nad osobami starszymi oraz innych branż.
Proces rekrutacji pracowników z Azji zaczyna się od zebrania informacji o potrzebach i wymaganiach klienta. Na podstawie tych informacji nasza agencja rozpoczyna poszukiwania odpowiednich kandydatów w Azji.
Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie wywiadu rekrutacyjnego. Wywiad przeprowadzany jest przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy weryfikują kompetencje i umiejętności kandydata. W trakcie rozmowy wyjaśniane są także kwestie związane z legalnym zatrudnieniem w Polsce, takie jak wymagania dokumentacyjne i warunki pracy.
Po przeprowadzeniu wywiadu rekrutacyjnego wybrani kandydaci są poddawani testom językowym i kwalifikacyjnym, które pozwalają nam ocenić ich umiejętności. Następnie, wybieramy najlepszych kandydatów i przedstawiamy ich klientowi. Jeśli kandydaci zostaną zaakceptowani, pomagamy im w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i organizujemy transport do Polski.
Kiedy pracownicy z Azji przyjeżdżają do Polski, nasza agencja zapewnia im wsparcie i pomoc w zaadaptowaniu się do nowego środowiska. Pomagamy im w znalezieniu mieszkań oraz zapewniamy opiekę w trakcie pierwszych dni w Polsce. Wszystko po to, aby pracownicy czuli się komfortowo i byli w stanie efektywnie pracować dla klienta.
Nasza agencja oferuje także usługi tłumaczeniowe, które pozwalają na efektywną komunikację pomiędzy pracownikami z Azji, a pracodawcą. Zapewniamy tłumaczenia ustne i pisemne, które pozwalają na płynną komunikację bez żadnych przeszkód.
Podsumowując, nasza agencja pracy oferuje pełen zakres usług w zakresie rekrutacji pracowników z Azji dla firm w Rudy Śląskiej. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom znaleźć najlepszych pracowników z Azji i zapewnić im wszystko, co potrzebne do efektywnej pracy w Polsce.
Zapraszamy do kontaktu:
Artur Sawastian
Prezes Zarządu
Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.plOlena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy z Azji
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl