Aktualności

Otwarcie oddziału w Koszalinie

16/03/2020

Agencja pracy tymczasowej Koszalin

Nasza agencja APS Profit Polska specjalizuje się w rekrutowaniu i pozyskiwaniu pracowników ze Wschodu. Dnia 4.02.2019 r otworzyliśmy nowy oddział w Koszalinie przy ul. BoWiD 15. Rozszerzamy swoją działalność po to, aby móc pomagać pracodawcom w znalezieniu odpowiedniej siły roboczej do swoich firm, a także przeprowadzać dla nich profesjonalne rekrutacje.  

Agencja zatrudnienia Koszalin

W Koszalinie, jak w każdej innej naszej placówce, stawiamy przede wszystkim na skrupulatną selekcję pracowników. Do każdego pracodawcy podchodzimy indywidualnie, stawiając sobie za priorytet jego wymagania i oczekiwania. Oprócz rekrutacji pracowników z Ukrainy oferujemy także leasing pracowniczy i outsourcing płacowy. W wachlarzu naszych pracowników posiadamy nie tylko Ukraińców, lecz również pracowników z Wietnamu, Sri Lanki, Filipin, Indii, Nepalu, Bangladeszu. Osoby rekrutowane przez nas wykazują się pełnym zaangażowaniem w powierzone im obowiązki, są ambitne i chętnie podejmują nowe wyzwania.

Współpracujemy nie tylko z firmami, lecz także z osobami poszukującymi pracy. Charakteryzujemy się szeroką ofertą stanowisk, szybkością w działaniu, a także dbamy o wszelkie sprawy formalne, legalność zatrudnienia oraz bezpieczeństwo naszych pracowników. Bardzo dokładnie weryfikujemy umiejętności przyszłych pracobiorców, ale też i możliwości pracodawców – finansowe i techniczne.

Biuro pośrednictwa pracy Koszalin

Na rynku działamy już od dawna. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc osobom poszukującym pracy – najpierw w wybraniu konkretnej oferty, a potem w przygotowaniu się do wykonywania nowych zadań. Właścicielom przedsiębiorstw gwarantujemy najwyższą jakość siły roboczej i pełną satysfakcję. Podpowiadamy, jak legalnie zatrudnić Ukraińca i  jak dotrzymać wszelkich formalności. Wynajem pracowników z Ukrainy również cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej agencji pośrednictwa pracy. Zachęcamy do odwiedzania nas osobiście w naszych oddziałach, szczególnie do nowo otwartego w Koszalinie, a także do kontaktu telefonicznego i mailowego. Jesteśmy dyspozycyjni dla małych, średnich, jak i dużych firm. 

agencje pracy koszalin
Pośrednictwo pracy Koszalin
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 96

Tagi: pracownicy z Ukrainy Gorzów Wielkopolski, pracownicy z Ukrainy Katowicepracownicy z Ukrainy Poznań, pracownicy z Ukrainy Warszawa, pracownicy z ukrainy Wrocław

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

Oddział w Koszalinie

ul. BoWiD, 75-216 Koszalin

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.